• Haberler
  • ÇİFTLİKKÖY’DE MUHTARLAR UNUTULMADI!

ÇİFTLİKKÖY’DE MUHTARLAR UNUTULMADI!

ÇİFTLİKKÖY’DE MUHTARLAR UNUTULMADI!

Kutlama etkinliğine Çiftlikköy’ün muhtarlarının çoğunluğu iştirak etti. Kaymakam Ömer Bilgin, muhtarların devlet ile vatandaş arasında sağlıklı iletişimin sağlanması açısından sorumluluk sahibi olduklarını belirterek, Muhtarlar Günü’nü kutladığını kaydetti.

Başkan Silpagar da, yaptığı açıklamada, “Muhtarlık; halkımızın talep, problem ve ihtiyaçların en kısa yoldan yetkili makamlara arz ederek çözüm hususunda halkımızın en yakın yardımcısı olmuştur. Hizmet noktasında muhtarlarımızın her türlü işlerinde yanındayız. 19 Ekim Muhtarlar gününü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kılıçköy eski Muhtarı Nedime Er etkinliğin onur konuğu oldu. Yıllarca kadın muhtar olarak birçok görevi başarılı bir şekilde yerine getiren Er, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“3. Dönem boyunca muhtarlık görevini layığı ile yerine getirdim. Bu önemli günde beni unutmayıp buraya davet eden Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin’e teşekkür ediyorum. Muhtarlık çok kutsal bir görevdir. Yıllarca vatandaşımıza köylümüze verdiğimiz hizmetler bizlerin yaşam kaynağı olmuştur. 19 Ekim 2015 tarihinden bu yana her yıl düzenli olarak kutlanan Muhtarlar Günü muhtarlarımızın çalışma azmini arttırmış ve unutulmadıklarını göstermiştir. Bu vesileyle Tüm muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Muhtarlar daha sonra köy ve mahallelerindeki sorunları ve talepleri dile getirerek görüş alışverişinde bulundular.